VR zážitky    >    

VR zážitky

VR zážitky

VR zážitky
Dobrodružná expedice ve virtuální realitě: Výběr ze 3 her
 • Okres: Praha
 • Město: Praha
 • VR zážitek pro: pro dva
 • Specifikace: VÁNOCE 2023 - VR expedice pro 2

Ve světě virtuální reality čekají na tým 2 hráčů hned 4 herní světy. Pomocí speciálních VR brýlí se přenesou na expedici do Egypta ve hře Escape the Lost Pyramid, případně se vydají do antického Řecka při hledání lodi hrdinných Argonautů ve hře Beyond Medusas Gate. Hra The Dagger of Time je zavede do Persie, kde je potřeba pomocí Dýky času zneškodnit zlomyslného Magiho. U čtvrté možnosti, Alice in Wonderland Stories: Crazy Clockwork, zavítají pro změnu do Říše divů, kde musí opravit hodiny, aby začal čas existovat tak, jak má, a ze světa se přestaly vytrácet barvy. Hru si hráči vyberou až na místě. Na vyřešení herní zápletky bude 60 minut. Obstojí váš tým, nebo zmizí v propadlišti dějin?
Zážitek - Dobrodružná expedice ve virtuální realitě: Výběr ze 3 her Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
Zážitky | Virtuální realita

Virtuální realita

 
 • 1 258 Kč

Detail

VR zážitky
Laser game ve virtuální realitě

  Klasický laser game asi znáte, je to výborná skupinová hra, při které se snažíte co nejdříve porazit své protivníky. Normálně si tuhle hru můžete zahrát na počítači nebo někde v temné aréně. Ale tohle! Tohle je úplně jiná záležitost. Tady se totiž ocitáte ve virtuální realitě a v prostředí, které normálně nezažijete!
  Laser game ve virtuální realitě, 4 osoby, 30 minut

  Že vás už žádný simulátor nebo úniková hra ničím novým nepřekvapí? My věříme, že ano. Jelikož jsme tyto zážitky pozvedli na jinou úroveň, na virtuální úroveň! Zážitky ve zcela novém kabátku nebo spíše ve zcela jiném rozměru rozšíří vaše obzory. Budete létat nad Evropou druhé světové války, odvracet katastrofu na vesmírné stanici, jako detektiv proniknete do mysli zločince. Ve virtuální realitě vás čekají i závody s drony a spousta dalších zážitků. o kterých se vám ani nesnilo. Máte se rozhodně na co těšit! :)

   
  • 1 890 Kč

  Detail

  VR zážitky - Meta Quest Pro: Zapůjčení nejmodernějších brýlí na VR Celá ČR
  Meta Quest Pro: Zapůjčení nejmodernějších brýlí na VR Celá ČR
  • Okres:
  • Město: V pohodlí domova
  • VR zážitek pro: Libovolný počet osob
  • Specifikace: 2 dny


  Meta Quest Pro: Zapůjčení nejmodernějších brýlí na VR
  Virtuální realita

  Virtuální realita

   
  • 2 990 Kč

  Detail

  VR zážitky - Paintball ve virtuální realitě
  Paintball ve virtuální realitě
  • Okres: Praha
  • Město: Praha
  • VR zážitek pro: pro dva
  • Specifikace: VÁNOCE 2023 - VR paintball pro 2

  VR paintball ve VR PLAY PARKU přímo v srdci Prahy už čeká na 2členný tým hráčů. V herní aréně vyfasují všichni členové speciální vesty s haptickou technologií, díky kterým ucítí každý zásah. Bez modřin a barvy všude okolo. Do ruky pak popadnou repliku herní zbraně vytištěnou na 3D tiskárně, takže budou mít pocit, že střílí z opravdové zbraně. Následujících 15 minut bude stát za to! Nejprve jsou připravena 2 rozehřívací kola a další 3 kola se hrají už pěkně naostro. Výběr si ze 3 herních režimů: Deathmatch: rychlá akce, při které musí hráč eliminovat co nejvíce soupeřů. Není čas ztrácet čas! Elimination mode: týmová akcička, při které se hráči musí rychle zorientovat v mapě a ohlídat si, aby je nesejmul nikdo z protivníků. Vyhrává tým, který zůstává ve hře poslední. Goal Tower: týmovka, při které se sbírají body i individuálně. Kdo získá tu nejvíc svítící věž, vyhrává!
  Zážitek - Paintball ve virtuální realitě Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
  Zážitky | Adrenalin | Další adrenalinové zážitky

  Adrenalin

   
  • 538 Kč

  Detail

  VR zážitky - Pohyblivý letecký simulátor - proleťte se virtuální realitou
  Pohyblivý letecký simulátor - proleťte se virtuální realitou

   Zažijte úžasný letecký zážitek v unikátním pohyblivém simulátoru ve virtuální realitě! Nechte se unášet realistickými simulacemi náklonů a neomezeným výhledem z kokpitu, který se vám skrze virtuální brýle naskytne. Samotný let tak pohltí všechny vaše smysly, takže se budete cítit, jako když doopravdy letíte v letounu!
   Pohyblivý letecký simulátor - proleťte se virtuální realitou, 1 osoba, 30 minut

   Začínající i profesionální piloti trávi dost času na simulátorech. Právě na věrném simulátoru se naučí ovládat všechny potřebné přístroje, orientovat se na přístrojové desce a komunikovat s řídící věží. V leteckém simulátoru dělají první krůčky všichni zájemci o létání a povinně v nich nalétávají piloti dopravních letadel. Vyberte si tedy jeden z profesionálních trenařérů - některé jsou dokonce přímo ve výcvikovém centru ČSA v pražské Ruzyni - a zasedněte do sedadla prvního pilota.

    
   • 2 390 Kč

   Detail

   VR zážitky - Půjčení virtuální reality až domů + 25 VR her Celá ČR
   Půjčení virtuální reality až domů + 25 VR her Celá ČR
   • Okres:
   • Město: V pohodlí domova
   • VR zážitek pro: 1 brýle pro libovolný počet oso
   • Specifikace: Půjčení VR setu (kdykoliv v týdnu)

   Na 2 dny vás přeneseme do úplně nového světa, který se odehrává ve virtuální realitě. Můžete si zahrát celkem 25 VR her a užít si přitom parádní zábavu. Rezervace je možná kdykoliv v týdnu. V ceně této varianty je zahrnuto: - půjčení VR brýlí, veškerého příslušenství na 2 dny (den pro doručení a odvoz brýlí zpět k nám se nepočítá), - doprava k zákazníkovi i zpět, - návod na spuštění VR her a připojení VR k televizi, - 25 speciálně vybraných VR her (prostě ty nejlepší ze všech odvětví)  - nekonečné hodiny zábavy. :-)
   Půjčení virtuální reality až domů + 25 VR her
   Virtuální realita

   Virtuální realita

    
   • 2 349 Kč

   Detail

   VR zážitky - Půjčení virtuální reality až domů: Cestovatelský balíček Celá ČR
   Půjčení virtuální reality až domů: Cestovatelský balíček Celá ČR
   • Okres:
   • Město: V pohodlí domova
   • VR zážitek pro: 1 brýle pro libovolný počet oso
   • Specifikace: Půjčení VR - cestovatelský balíček (kdykoliv v týdnu)

   Na 2 dny vás přeneseme do úplně nového světa, který se odehrává ve virtuální realitě. Můžete si vyzkoušet celkem 8 cestovatelských VR aplikací a užít si přitom parádní zábavu. Rezervace je možná kdykoliv v týdnu. V ceně této varianty je zahrnuto: půjčení VR brýlí, veškerého příslušenství a návodu na 2 dny (den pro doručení a odvoz brýlí zpět k nám se nepočítá), doprava k zákazníkovi i zpět, návod na spuštění VR aplikací 8 speciálně vybraných VR aplikací zaměřených na cestování, poznávání světa a zábavu nekonečné hodiny zábavy. :-)
   Půjčení virtuální reality až domů: Cestovatelský balíček
   Virtuální realita

   Virtuální realita

    
   • 2 099 Kč

   Detail

   VR zážitky - Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby České Budějovice
   Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby České Budějovice
   • VR zážitek pro: pro dva

   Přeneste se skrze virtuální realitu (VR) do jiných, zajímavých světů a zažijte intenzivní dobrodružství jako byste v něm skutečně byli vy sami. Na výběr máte celkem ze čtyř únikových her, kdy všechny překypují napětím a děsivou atmosférou. Vy a jeden váš kolega budete muset usilovně přemýšlet a spolupracovat, aby se vám podařilo vybraným příběhem projít. Hru lze hrát ve dvou hráčích a ke splnění je kooperace zcela nutná. Na výběr máte jeden ze čtyř děsivých příběhů. Pak už jen seberete odvahu a vrhnete se do řešení záhad, překonávání nástrah a na záchranu vlastního života. Čas neúprosně běží, zachráníte si alespoň ten holý život? hra Mine (60 minut) Pokuste se získat zlato ze zasypaného dolu. Podle legendy však zlato chrání mrtví horníci jako "živí mrtví". Po sesuvu půdy jste v dole zůstali uvězněni a pomalu vám dochází kyslík. Co s tím uděláte?  hra Sleepy Hollow (90 minut) Prožijte Haloween na strašidelném hřbitově, na kterém vás někdo uzamkl. Cítíte, že nejste sami. Přijdete na to, kdo po vás co chce, než bude příliš pozdě?  hra Cold as Ice (90 minut) Probudíte se v uzamčeném starém řeznictví ve Velké Británii, jehož staří majitelé záhadně zmizeli. Kde však leží pravda za zmizením? Podaří se vám záchranit si vlastní život, než se vrátí ten, kdo vás tam zavřel? hra Illusion (90 minut) Jako testovací subjekty tajné organizace na vás zkouší halucinogenní látky. Jste uzavřeni ve své mysli a jen těžko rozeznáte co je a co není reálné. Máte hodinu a půl na to najít protilátku a uniknout z vašeho vězení. Čeká vás však těžký boj s vaší vlastní logikou. Zážitek Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro pro dva obsahuje: Únikovou hru ve virtuální realitě (dle zvolené varianty):   60 minut - hra Mine   90 minut - hra Sleepy Hollow, Cold as Ice nebo Illusion VR příslušenství k zapůjčení  Prostory ke hraní Drobné občerstvení Parkování zdarma Wi-Fi zdarma Trvání: Čas hry je 60 nebo 90 minut (dle zvolené varianty). Počet osob: pro dva Diváci: Můžete si s sebou vzít další osoby jako diváky. Sezóna: Celoročně. Pouze soboty a neděle. Lokalita: České Budějovice Ostatní informace: Pod VR brýle si lze vzít dioptrické brýle.

   Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

    
   • 1 499 Kč

   Detail

   VR zážitky - Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby Praha
   Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby Praha
   • VR zážitek pro: pro dva

   Přeneste se skrze virtuální realitu (VR) do jiných, zajímavých světů a zažijte intenzivní dobrodružství jako byste v něm skutečně byli vy sami. Na výběr máte celkem ze čtyř únikových her, kdy všechny překypují napětím a děsivou atmosférou. Vy a jeden váš kolega budete muset usilovně přemýšlet a spolupracovat, aby se vám podařilo vybraným příběhem projít. Hru lze hrát ve dvou hráčích a ke splnění je kooperace zcela nutná. Na výběr máte ze jeden ze čtyř z děsivých příběhů. Pak už jen seberete odvahu a vrhnete se do řešení záhad, překonávání nástrah a na záchranu vlastního života. Čas neúprosně běží, zachráníte si alespoň ten holý život? hra Mine (60 minut) Pokuste se získat zlato ze zasypaného dolu. Podle legendy však zlato chrání mrtví horníci jako "živí mrtví". Po sesuvu půdy jste v dole zůstali uvězněni a pomalu vám dochází kyslík. Co s tím uděláte?  hra Sleepy Hollow (90 minut) Prožijte Haloween na strašidelném hřbitově, na kterém vás někdo uzamkl. Cítíte, že nejste sami. Přijdete na to, kdo po vás co chce, než bude příliš pozdě?  hra Cold as Ice (90 minut) Probudíte se v uzamčeném starém řeznictví ve Velké Británii, jehož staří majitelé záhadně zmizeli. Kde však leží pravda za zmizením? Podaří se vám záchranit si vlastní život, než se vrátí ten, kdo vás tam zavřel? hra Illusion (90 minut) Jako testovací subjekty tajné organizace na vás zkouší halucinogenní látky. Jste uzavřeni ve své mysli a jen těžko rozeznáte co je a co není reálné. Máte hodinu a půl na to najít protilátku a uniknout z vašeho vězení. Čeká vás však těžký boj s vaší vlastní logikou. Zážitek Strašidelná úniková hra ve virtuální realitě pro pro dva obsahuje: Únikovou hru ve virtuální realitě (dle zvolené varianty):   60 minut - hra Mine   90 minut - hra Sleepy Hollow, Cold as Ice nebo Illusion VR příslušenství k zapůjčení  Prostory ke hraní Drobné občerstvení Parkování zdarma Wi-Fi zdarma Trvání: Čas hry je 60 nebo 90 minut (dle zvolené varianty). Počet osob: pro dva Diváci: Můžete si s sebou vzít další osoby jako diváky. Sezóna: Celoročně. Pouze soboty a neděle. Lokalita: Praha – Vinohrady Ostatní informace: Pod VR brýle si lze vzít dioptrické brýle.

   Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

    
   • 1 499 Kč

   Detail

   Unikátní pohyblivý letecký simulátor s virtuální realitou v Brně
   Unikátní pohyblivý letecký simulátor s virtuální realitou v Brně
   • VR zážitek pro: 1 osoba

   Řízení letadla si pro velice náročný výcvik zažije jen malá hrstka lidí. Chcete-li se však na malou chvíli převtělit do skutečného pilota a vyzkoušet si pilotovat letadlo, neváhejte vyrazit do Brna na jedinečný pohyblivý letecký simulátor. V kombinaci s virtuální realitou se dočkáte zážitku, který naprosto věrně simuluje podmínky v kokpitu letounu, jako byste seděli přímo v něm. Dočkáte se věrných náklonů a neomezeného výhledu díky virtuální realitě. Na výběr budete mít z několika stíhaček, vrtulníků nebo vrtulových letadel. Sami si poté zvolíte, zda se vydáte na vojenskou misi s používáním zbraní nebo na civilní, vyhlídkový let kdekoliv po světě. Naučíte se s letadlem startovat, udržet se ve vzduchu a také přistávat. Celým zážitkem vás provede zkušený pilot, který vás seznámí nejen se samotným simulátorem a bude vám během letu maximálně k dispozici, ale také vám předá spoustu zajímavých informací ze světa letadel a zodpoví všechny vaše otázky. Tenhle dokonalý letecký zážitek vás jednoduše dostane! Není na co čekat, vzhůru do oblak! Zážitek Unikátní pohyblivý letecký simulátor s virtuální realitou v Brně obsahuje: Přivítání a instruktáž v pohyblivém simulátoru - cca 10 minut Let na pohyblivém simulátoru pro 1 osobu na 30 nebo 60 minut (dle zvolené varianty) Výběr letounu: Vojenské letouny: vrtulník Mi8, stíhačka F-14, vrtulové letadlo P-51 Mustang Civilní letouny: vrtulník Eurocopter EC135, stíhačka F/A-18, vrtulové letadlo Cessna 172 Výběr mise: vojenská (s využitím zbraní) nebo civilní (vyhlídkový let kdekoliv na světě) Kompletní letecký zážitek: nácvik startu, létání, využití zbraní (volitelné) a nácvik přistání Služby zkušeného instruktora po celou dobu letu Zajímavé informace ohledně letadel, systémů a všeho, co Vás bude zajímat Až 3 osoby jako doprovod, kteří Vás můžou fotit a natáčet Pohyblivý simulátor disponuje: Unikátní pohyblivou plošinou s 30° náklony a 6 stupni volnosti Brýlemi pro virtuální realitu s neomezeným výhledem v kokpitu (možné použít i se standardně velkými brýlemi) Kvalitními ovladači pro vrtulník, stíhačku i vrtulová letadla Trvání: Čistý čas letu je 30 nebo 60 minut (+ cca 10 minut instruktáž) - dle zvolené varianty. Počet osob: 1 osoba Doprovod: Můžete sebou vzít až 3 osoby jako diváky, kteří mohou fotit a natáčet. Sezóna: Celoročně. Lokalita: Brno - Veveří Ostatní informace: Váhový limit je 120 kg. Doporučeno pro děti od 10 let. Děti musí být vždy s doprovodem dospělé osoby.

   Letecké simulátory a trenažéry

    
   • 2 290 Kč

   Detail


   Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

   Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz