VR zážitky    >    

VR zážitky

VR zážitky

VR zážitky
Úniková hra Cosmos ve virtuální realitě
 • Okres: Praha
 • Město: Praha
 • VR zážitek pro: pro dva
 • Specifikace: VÁNOCE 2023 - Cosmos - 2 hráči

Úniková hra Cosmos ve virtuální realitě je určena pro 2 hráče a probíhá celá vsedě. Velká fyzická kondice tedy nebude potřeba. Zato ale bude nutné zapojit všechen důvtip, kreativitu a souhru týmu, jinak zkáze neuniknete. Při hře budete mít nasazené speciální brýle a vše budete ovládat pohybem ruky. Díky jednoduchému ovládání je hra vhodná i pro naprosté začátečníky. Na únik z vesmírné lodi budou mít hráči celkem 45 minut.
Zážitek - Úniková hra Cosmos ve virtuální realitě Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
Zážitky | Virtuální realita

Virtuální realita

 
 • 1 078 Kč

Detail

VR zážitky
Úniková hra Mind Horror ve virtuální realitě
 • Okres: Praha
 • Město: Praha
 • VR zážitek pro: pro dva
 • Specifikace: VÁNOCE 2023 - Mind horror pro 2

Úniková hra Mind Horror ve virtuální realitě pro 2 hráče. Ti si nasadí VR brýle a v tu ránu začíná 60 minut, které mají vymezené na záchranu sebe i uneseného dítěte. K ovládání hry nejsou potřeba žádné ovladače, vše se ovládá pouze pohybem rukou. Díky jednoduchému ovládání je vhodná i pro naprosté začátečníky, tedy pro ty, kteří mají pro strach uděláno. Jednoduché to ale nebude. Bez špičkové týmové práce hráče pohltí zhmotněné noční můry a nebude cesty ven.
Zážitek - Úniková hra Mind Horror ve virtuální realitě Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
Zážitky | Netradiční | Únikové hry

Netradiční

 
 • 1 078 Kč

Detail

VR zážitky - Úniková hra ve VR - Stanice Eden
Úniková hra ve VR - Stanice Eden

  Ocitáte se na vesmírné stanici Eden, kde probíhá výzkum klonování lidí. Kdo za výzkumem stojí a k čemu má sloužit nevíte. Ale to, že nastala porucha systému již ano! Stanice spustila autodestrukční systém a vy máte necelou hodinu, abyste stabilizovali reaktory. Už jsme vám řekli, že na lodi nebudete sami, že vám může dojít kyslík a hlavně, že se vše odehrává ve virtuálním světě? Přejeme vám hodně štěstí, budete to potřebovat!
  Úniková hra ve VR - Stanice Eden, 2 osoby, 1 hodina

  Že vás už žádný simulátor nebo úniková hra ničím novým nepřekvapí? My věříme, že ano. Jelikož jsme tyto zážitky pozvedli na jinou úroveň, na virtuální úroveň! Zážitky ve zcela novém kabátku nebo spíše ve zcela jiném rozměru rozšíří vaše obzory. Budete létat nad Evropou druhé světové války, odvracet katastrofu na vesmírné stanici, jako detektiv proniknete do mysli zločince. Ve virtuální realitě vás čekají i závody s drony a spousta dalších zážitků. o kterých se vám ani nesnilo. Máte se rozhodně na co těšit! :)

   
  • 1 380 Kč

  Detail

  VR zážitky - Úniková hra ve VR - V mysli vraha
  Úniková hra ve VR - V mysli vraha

   Pohřešuje se dítě. Všechny stopy vedou k psychopatickému zločinci, který je v současné chvíli v kómatu. Díky moderní vědě jste vy a váš tým vysláni na riskantní misi. Do nitra psychopatovy mysli, kde budete hledat indície, které pomohou nalézt unesené dítě! Mysl zločince je ale velice nebezpečná a pokud nebudete opatrní a jednat dostatečně rychle, uvíznete v tomto šíleném světě. I přestože víte, že to, co uvidíte nebude skutečné, tak vám bude běhat mráz po zádech. Rychle, máte na to přesně hodinu, pak už nebude cesty zpět!
   Úniková hra ve VR - V mysli vraha, 2 osoby, 1 hodina

   Že vás už žádný simulátor nebo úniková hra ničím novým nepřekvapí? My věříme, že ano. Jelikož jsme tyto zážitky pozvedli na jinou úroveň, na virtuální úroveň! Zážitky ve zcela novém kabátku nebo spíše ve zcela jiném rozměru rozšíří vaše obzory. Budete létat nad Evropou druhé světové války, odvracet katastrofu na vesmírné stanici, jako detektiv proniknete do mysli zločince. Ve virtuální realitě vás čekají i závody s drony a spousta dalších zážitků. o kterých se vám ani nesnilo. Máte se rozhodně na co těšit! :)

    
   • 1 380 Kč

   Detail

   VR zážitky - Větrný tunel - létání ve virtuální realitě
   Větrný tunel - létání ve virtuální realitě
   • VR zážitek pro: 1 osoba

   Vyzkoušejte si létání ve virtuální realitě se speciálními VR brýlemi. Ve dvou minutových vstupech do větrného tunelu budete mít na výběr ze čtyř fantastických zážitků. Během létání uvidíte dva z nich. Budete si moci vybrat, zda oba minutové intervaly poletíte s VR brýlemi nebo jeden vstup poletíte bez brýlí. Na výběr máte: Skok padákem nad Prahou a klesání ke Karlovu mostu. Volný pád vesmírem. Vyhlídkový let nad Manhattanem v New Yorku. Skok padákem u moře v Empuria Brava ve Španělsku. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Jak to funguje? Každý klient, který si přijde zalétat, nejdříve projde krátkou instruktáží, kde se seznámí se základními principy létání ve větrném tunelu (základní polohou těla, signály, díky kterým bude v průběhu letu komunikovat s instruktorem) a vyzkouší si helmu s brýlemi pro virtuální realitu. Následně je mu zapůjčeno potřebné vybavení (kombinéza, brýle, helma) a jde se létat. V letové komoře je klient vždy s instruktorem, který mu pomáhá a učí ho, jak ovládat své tělo v proudu hurikánu. Klienti se v tunelu střídají po krátkých vstupech. Zážitek Větrný tunel - létání ve virtuální realitě obsahuje: instruktáž a nácvik 2 minuty létání ve větrném tunelu se speciálními VR brýlemi zapůjčení veškerého vybavení (kombinéza, helma a brýle) péči zkušeného instruktora videozáznam z letu (dle zvolené varianty) Omezení: Létat může každý bez vážnějších zdravotních problémů. Určeno také dětem od 10 let. Nesmí létat: dětí mladší 10 let, těhotné ženy, osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek, osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, osoby s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním. Doporučujeme si z hygienických důvodů pro let přinést tenkou látkovou kuklu pod helmu (nemáte-li, je k zapůjčení na místě). Počet osob: 1 osoba Termíny: Zážitek se koná v předem vypsaných termínech. Trvání: 1,5 hodiny Diváci: Diváci jsou vítáni. Mohou Váš let natáčet a fotit. Lokalita: Praha Letňany

   Adrenalinové lety

    
   • 2 500 Kč

   Detail

   VR zážitky - Větrný tunel s virtuální realitou
   Větrný tunel s virtuální realitou
   • Okres: Praha
   • Město: Praha - Letňany
   • VR zážitek pro: 1 osoba
   • Specifikace: VR Hurikán

   Čekají ho dva minutové vstupy do větrného tunelu. Na každý z nich si může zvolit jiný scénář z nabídky, aby byl jeho zážitek co nejpestřejší.  V ceně zážitku je zahrnuto: - instruktáž - zapůjčení veškerého vybavení - dozor instruktora po celou dobu letu - neskutečná nálož emocí :)  Délka celého zážitku je zhruba 1,5 hodiny.
   Zážitek - Větrný tunel s virtuální realitou Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
   Zážitky | Vzduch | Větrný tunel

   Vzduch

    
   • 2 500 Kč

   Detail

   VR zážitky - Větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě)
   Větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě)

    Zažijte na vlastní kůži spojení unikátního simulátoru volného pádu a nejmodernější technologie virtuální reality, která ve světě nemá obdoby. Vystupte ze své komfortní zóny a vyzkoušejte absolutní novinku ze světa zážitků. Spojili jsme nejoblíbenější zážitek s nejnovějšími technologiemi a vy si můžete vyzkoušet simulaci volného pádu z letadla v kombinaci s virtuální realitou.  Bezdrátové VR brýle a tunel, ve kterém proudí vzduch rychlostí až 270 kilometrů v hodině, vám zajistí hyper-realistický pocit, který parašutisté zažívají při každém výskoku z letadla. Až na to, že vy do žádného nastoupit nemusíte. Stačí si nasadit speciální brýle, položit se do proudu vzduchu a ocitnete se ve virtuálním světě, který je ve skutečnosti až moc reálný :). Kromě létání v tunelu vás čekají dva vybrané VR zážitky. Vybírat můžete z volného pádu vesmírem, skokem padákem nad Prahou, vyhlídkového letu nad Manhattanem nebo skoku padákem nad španělským pobřežím.  
    Větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě), 1 osoba, 2 minuty

    Létat je odvěkou touhou člověka. Roztáhnout křídla, lehce se odrazit a letět. Překonávat vzdálenosti, sledovat svět z výšky a vnímat energii, která je ve schopnosti létat ukrytá. Pokusy vzlétnout a letět provázejí lidstvo od nepaměti a bez ohledu na neúspěchy v nich pokračujeme stále dál. Křídla symbolizují svobodu a volnost, po které každý z nás ve skrytu duše touží, a vzdušné zážitky vám umožní ten pocit zažít.

     
    • 2 500 Kč

    Detail


    Zobrazeno 11-17 z 17 nalezených

    Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz